Apple Pie Maker Cooking Game

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü -
  • Boyut 18 MB
  • Version 2.1
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Çocukların eğlenceli zaman geçirerek yepyeni şeyler öğreneceği bu oyunu çok seveceksiniz.

  Harika elmalı turtalar bu oyunda... Çocuklar ekran başına artık siz de mükemmel elmalı turtalar yapabileceksiniz. Bu oyun tam da size göre. Her özelliği ile sizi içine çeken bu oyun oldukça beğenilmektedir. Farklı özellikleri ile de dikkat çeken bu eğlenceli oyunda yapmanız gereken elmalı turtalar bulunmakta. Çocukların eğlenceli zaman geçirmesini sağlamak amacı ile üretilen bu mükemmel oyunu hem kız hem de erkek çocukları rahatlıkla oynayabilir. Çoğu çocuk için eğlence aracı olan bu mükemmel oyunun içinde yok yok. Her yönü ile beğeni kazanan bu oyun sanal alemde de büyük bir ilgi görmüştür. Özellikle okul öncesi dönemindeki çocukların ilgisini çeken bu harika oyun onların gelişimlerine büyük oranda destek olacak.

 Farklı özellikleri ile çocukları etkileyen bu oyun onların en lezzetli elmalı turtalar yapmasını sağlayacak. Çocuklar bu oyun sayesinde elmalı turta nasıl yapılır öğrenecek. Çocukların kendilerini geliştirmelerine fırsat tanıyan bu  yaratıcı oyun anne ve babalar tarafından da beğenilmiştir.

 Çocukların gelişimini önemseyen ve onların mutlu olmasına destek olmak isteyen anne ve babalar bu oyunu indirerek isteklerinizi bir nebze yerine getirebilme şansına sahipsiniz. Şimdi size düşen bu mükemmel oyunu hemen şimdi indirmek...  

Daha Fazla Göster
Apple Pie Maker Cooking Game indir